VShape İle Genç Görünün

Yüzümüzde meydana gelen ve özellikle de yaşa bağlı olarak oluşan çizgi ve kırışıklıklar, bunların dışında  birçok etkene bağlı olarak da oluşabilmektedir. Özellikle de mimik hareketleri dolayısı ile gelişen derin kırışıklık ve çizgilerin bile günümüzde artık bir çözümü bulunmaktadır. Bahsettiğimiz bu harika teknolojiye sahip olan sistem ise Vshape teknolojisidir.  

VShape ile bölgesel incelme, yüz germe, yüz gençleştirme, ciltte meydana gelen elastikiyet kayıplarının toparlanması ve sıkılaşması sağlanmaktadır. Aynı zamanda FDA onaylı bir teknoloji olan VShape,  ameliyatsız yüz germe yöntemleri arasında sıklıkla tercih edilmektedir.  

Radyofrekans ve soğuk ultrasonun birlikte kullanılarak, cildin alt tabakalarında yer alan kollajenlerin ısıtılması ile germe işlemini gerçekleştiren VShape teknolojisi, bu sistem sayesinde vücuttaki yağlarında parçalanmasını sağlamakta ve bunun sonucunda da bölgesel zayıflamada da oldukça etkili olmaktadır.

Cildin sıkılaşmasını ve yüzdeki elastikiyet kayıplarının toparlanarak daha sağlıklı bir görünüme kavuşmasını sağlayan VShape uygulaması yaklaşık olarak 20 dakika süren ve 4 ile 6 seanslık bir işlemdir. Seans aralıkları ise genellikle 2 haftadır. Seansların esansında hasta uygulamaya dair herhangi bir ağrı ya da acı hissi hissetmez. Aksine masaj rahatlığında ve konforunda bir uygulama olan Vshape yüz ve dekolte bölgesindeki tüm kırışıklık ve sıkılık kayıpları için uygulanabilmektedir. İşlem sonrasında anında etkiyi görebileceğiniz bu harika uygulamaya dair kalıcı etkiyi ise yaklaşık olarak 1 ay sonucunda görebilirsiniz. Ancak yaş artışı deva ettiği için uygulamayı yaklaşık olarak 1 ile 3 yıl arasında bir zaman diliminde tekrarlamanız önerilmektedir.

VShape Yöntemi Uygulama Alanları;

  • Yanaklardaki sıkılık kayıplarının giderilmesinde,
  • Burun ve dudak kenarlarında meydana gelen kırışıklıklarda,
  • Göz çevresindeki sarkmalar ve kırışıklıklarda,
  • Dekolte bölgesinde yaşa bağı meydana gelen kırışıklıklarda,
  • Gıdı eritmede,
  • Bölgesel zayıflama amacı ile kullanılabilmektedir.

İlginizi Çekebilecek Benzer İçerikler

Doktorunuza Sorun

SORULARINIZ MI VAR?

Çağrı merkezimiz sorularınıza anında cevap verebilmek için hizmetinizde.