VShape - Ameliyatsız Yüz Germe

Yüz germe, kırışıklık tedavisi, yüz gençleştirme ve yüz yenileme ya da başka cerrahi operasyon yaptırmayı düşünüyorsanız, VShape™ ile mükemmel sonuçlar sağlamanız mümkün olduğu halde, neden ağrı, acı çekesiniz ya da haftalar süren bir iyileşme sürecine katlanasınız ki?

VShape uygulaması ilk olarak Amerika'da uygulanmaya başlamış olan ve daha sonrasında ise Ülkemize gelen son derece etkili ve önemli bir uygulamadır. Vshape, bayanların özellikle korkulu rüyası haline gelmiş olan yüz sarkmalarının kısa seanslar neticesinde yok olmasını sağlayan harika bir uygulamadır. Yüz gençleştirme uygulamaları arasında en çok tercih edilen ve en faza etkili olan VShape, gıdı ve boyun bölgesindeki deformasyonların giderilmesinde, yanak bölgesinde meydana gelen hacim kayıplarının düzenlenmesinde ve özellikle de derin kırışıklıkların da yok edilmesinde rol oynayan bir yöntemdir.

Vshape uygulamasının nasıl işlediğinden kısaca bahsetmek gerekirse, öncelikle cildin en alt tabakasında er alan kolajen liflerinin ısıtılarak, cildimizin en dış yüzeyinin göz ile görülebilir bir biçimde gerginleşmesi sağlanmaktadır. Daha sonrasında ise cildin alt kısımlarında bulunan ve sarkmış olan dokular toparlanarak, uygulama tamamlanmış olur. Uygulamanın etkili bir netice verebilmesi için genellikle 20 dakikalık seanslar uygulanır ve 4 seans uygulanır.

Cilt sarkmaları ve toparlanmalarının yanı sıra fazla kilo nedeni ile yüz şekli istenilen görüntünün dışına çıkan durumlarda da uygulanabilen VShape, normalde "V" görünümüne sahip olan bir yüzün zaman içerisinde yaş ile birlikte ya da kilo alımları neticesinde "U" şekline döndüğü durumlarda, görünümün toparlanmasında da rahatlıkla tercih edilebilmektedir. Herhangi bir yan etkisi olmayan bu harika uygulama, gönül rahatlığı ile herkes tarafından tercih edilebilir.  Uygulamalar biraz önce de bahsettiğimiz gibi 20 dakikalık seanslar halinde ve genellikle seanslara da 2 hafta ara verilmek üzere yapılmaktadır. Uygulama esnasında hastalar kesinlikle bir acı hissi yaşamazlar ve aynı şekilde uygulama ardından da herhangi bir ağrı ya da acı meydana gelmez.

Vshape uygulamasının bayanları cezbeden en önemli detayı ise cerrahi bir yöntem olmayışı ve acısız, ağrısız bir şekilde uygulanabilir olmasıdır. Akustik olarak adlandırılan ses dalgalarının yüksek bir frekansla cilde verilerek, cilt alt tabakasının ısınarak, burada bulunan yağların parçalanmasını ve dolayısı ile de vücudun yağlardan arınmasını sağlamakta olan bu harika uygulama hem zayıflama hem de cildin sarkmalarından kurtulmasına yardımcı olmaktadır. Tek bir uygulama ile 2 farklı alanda fayda sağlayan Vshape'in en çok tercih edilme nedenlerinden biri de bu özelliğidir. Uygulama diz ve bacak bölgesindeki yağlanmalar, karın bölgesi,  basen çıkıntısı, bel kalınlığı ve en önemlisi de bayanların çoğunun ortak sorunu olan selülit gibi sorunlardan VShape ile kolaylıkla arınabilmesi mümkündür.

 

Sıkça Sorulan Sorular

Vshape™ NEDİR?
Yüz – çene - gıdı bölgesini, ameliyata-kesiye başvurmadan, yeniden şekillendirmek için özel olarak geliştirilmiş bir sistemdir. VShape ile, köşeli çeneleri, fazla kilo nedeni ile "U" şeklini almış yüzleri, yumurta gıdıları yeniden şekillendmede dümyada en etkili teknoloji.


NASIL ETKİ GÖSTERİYOR?
VShape, çok iri yapılı olan yağ hücrelerini, ultrason dalgaları sarsarak parçalıyor. Çok küçük yapılı olan kan, damar, sinir ve kemik hücreleri sarsıntıya rahatlıkla direniyor ve zarar görmüyor. İstenmeyen etkilerden böylece kaçınabiliyor. VShape ısıtıcı kavitasyonel dalgalarla çalışmadığından yüz bölgesinde güvenle uygulanabiliyor.


KAÇ SEANS GEREKİR?
20 dakika kadar süren seanslar 2 hafta ara ile uygulanıyor. İlk seansta çok ciddi sonuçlar alınıyor, büyük çoğunluk için en fazla 4 seans tatmin edici sonuç sağlıyor. Seanslar masaj rahatlığında ve sıfır acı hissi ile yapılır.


YÜZ KALDIRMA AMELİYATINA ALTERNATİF OLABİLİR Mİ?
Ameliyat çok farklı bir uygulamadır, birçok insan için korkutucudur, VShape’in en büyük çekiciliği, kesici-delici bir yöntem olmamasıdır. Ameliyat olmayı düşünen önce VShape’i deneyebilir. Sonuçtan tatmin olacağı için ameliyata gerek kalmaz. VShape hastaların çoğunu tatmin ediyor.


YAĞLAR ERİYİNCE CİLT GEVŞEMEZ Mİ?
VShape™ ultrason ile birlikte radyofrekansı, kombine uyguluyor. Unipolar radyofrekans dalgaları, cildi emniyetle ısıtarak bağ dokusunun çekmesini sağlıyor. Böylece ciltte de sıkılaşma sağlanıyor. Fotoğraflar her şeyi açıklıyor.Accent Ultra Vshape teknolojisi ile bambaşka bir yüze kavuşacaksınız.

Vshape™ KEMİĞE ZARAR VERİR Mİ? 
Kemik hücreleri yağ hücrelerine göre çok küçük olduğundan ultrason vibrasyonu bu hücreleri fazla sarsmaz.

GEBELERE UYGULANABİLİR Mİ?
Hiç bir tıbbi engel yoktur. Ultrason verildiği bölgede en fazla birkaç cm derini etkiler. Bebeğin görüntülemesi esnasında aldığı ısıtıcı kavitasyonel etkili ultrason kadar bile etkisi olmaz. 

VShape™ KANSERE NEDEN OLUR MU?
İnsan vücudunda ultrason teşhis ve tedavi amacı ile on yıllardır ve çok yaygın olarak kullanılıyor. Bu güne kadar kansere neden olduğu yönünde bir şüphe bildiren bile bulunmuyor.  

Vshape™ ile Gıdı eritmek kolay mı?
Seanslar 20 dakika kadar sürüyor. Ameliyatsız yüz gerdirme ve gıdı eritme de son teknoloji Vshape ile ağrı, acı yok, seans esnasında lokal anestezi yok. 

Vshape™ Ameliyatsız yüz germe de neden en etkili ve son teknolojidir ?
Etkili, çünkü doğrudan ve seçici olarak yağ hücrelerini parçalıyor. Mekanizma; yağ hücrelerini ultrason dalgaları ile parçalamak ve bu ultrason dalgalarının sarsıcı etkisi büyük yapılı hücreleri kolayca sarsıyor ve parçalıyor. Sinir, kas, damar, kemik hücreleri bu vibrasyona direnebiliyor ve zarar görmüyor. Piyasada seçiciliği bu kadar güzel açıklayan bir sistem bulamazsınız. Etkinlğin bir diğer sebebi ise cildin radyofrekansla toparlanmasıdır. Radyofrekans yağları erittiği gibi, cildi de sıkılaştırıyor. Ultrason ve radyofrekans, eşsiz bir kombinasyon oluşturuyor ve Vshape™ Ameliyatsız Yüz Germeteknolojisinin muadili henüz bulunmamaktadır. 

Vshape™ YÜZ GENÇLEŞTİRME VE YÜZ GERDİRME KALICI BİR UYGULAMA MI?
Yağ hücrelerinin zarları ultrasonun sarsıcı etkisi ile parçalanıp vücuttan atılır. İnsan vücudunda yeni yağ hücresi üremediğinden, bunların yerine de yeni hücreler yapılmaz. Bu nedenle etki kalıcıdır. Kırışıklık tedavisi, yüz yenileme, yüz gençleştirme için Vshape™ uygulaması en yeni ve en acısız yöntemdir. Yüz gençleştirme, cildi sıkılaştırma ve gerdirme alanında dünyada yeni bir çığır açmıştır.

VShape İle Genç Görünün

Yüzümüzde meydana gelen ve özellikle de yaşa bağlı olarak oluşan çizgi ve kırışıklıklar, bunların dışında birçok etkene bağlı olarak da oluşabilmektedir.

Doktorunuza Sorun

SORULARINIZ MI VAR?

Çağrı merkezimiz sorularınıza anında cevap verebilmek için hizmetinizde.