Ameliyatsız Yüz Germe

Yüz germe ameliyatlarının günümüzde tercih edilmeme nedenlerinin en başında iyileşme sürelerinin son derece uzun olması ve tabi ki şimdilerde uygulanan birçok ameliyatsız yüz germe uygulamalarının, ameliyatla eşdeğer neticeler meydana getirmesinden kaynaklanmaktadır.

Son yıllarda gençleşme ve güzelleşmeye yönelik olarak teknolojinin son derece gelişmiş olması ameliyatsız yüz germe işlemlerinin daha sıklıkla ve güvenle tercih edilmesine neden olmuştur. Ameliyatsız yüz germe uygulamaları, ciltte meydana gelen deformasyonların cilt üzerinde herhangi bir kesi işlemi yapılmadan non invaziv; dolgu, ultraskin ve vshape işlemleri ile düzeltilmesi anlamına gelmektedir.  Üstelik bahsedilen tüm bu işlemler, uygulama sonrasında da hastaların günlük yaşantılarına kolaylıkla dönebileceği ve yan etkileri olmayan uygulamalardır.

Ultra Skin ile yüz germe

Ultra skin ile yüz germe yöntemi odaklanmış ultrason (ses dalgaları) teknolojisi sayesinde, cildin  alt katmanlarında  yer alan kollajen üretiminin harekete geçirilmesi sağlanarak, ciltte toparlanma ve sıkılaşma sağlamaktadır. Üstelik bahsedilen tüm bu neticeler tek bir seansta gerçekleştirilebilmektedir. Ultra skin yöntemi ile yüz germede, işlemin yapılacağı bölgeye 3 ya da 4,5 mm derinlikte odaklanmış (fokuslu) ultrason dalgaları iletilerek, burada ısı hasarları meydana getirilmektedir.  İşlem sayesinde beliren bu ısı sayesinde kollajenler , kalınlaşıp kısalarak yüzde gerilme etkisine neden olur.  İşlem esnasında cilt üst katmanı asla zarar görmez ve son derece güvenilir bir uygulamadır.

VShape ile yüz germe

Vshape yöntemi;  çene bölgesi, gıdı ve yüz bölgesini herhangi bir cerrahi müdahale olmadan, tekrar şekillendirmek ve elastikiyet kayıplarını gidermek için geliştirilmiştir. Yüz germe ve gençleştirmede dünyada son derece etkili bir teknoloji olan VShape, yaklaşık olarak 4 ile 6 seanslık bir işlem olup, uygulama 20 dakika sürmektedir. Bunun yanı sıra uygulama esnasında herhangi bir ağrı ya da acıya neden olmamaktadır. VShape yöntemi ile göz çevresinde meydana gelmiş olan kaz ayağı kırışıklıkları, yanaklardaki sarkmalar, burun ve dudak arası kırışıklıkları gibi birçok sarkmalar ve kırışıklıklar kolaylıkla tedavi edilebilmektedir.

UltraSkin ile Gençleşin!

Ultraskin bir diğer ismi ile fokuslu ultrason uygulaması, ses dalgalarının kullanıldığı ve herhangi bir cerrahi müdahale olmadan cildin toparlanmasını sağlayan bir yöntemdir.

VShape İle Genç Görünün

Yüzümüzde meydana gelen ve özellikle de yaşa bağlı olarak oluşan çizgi ve kırışıklıklar, bunların dışında birçok etkene bağlı olarak da oluşabilmektedir.

Doktorunuza Sorun

SORULARINIZ MI VAR?

Çağrı merkezimiz sorularınıza anında cevap verebilmek için hizmetinizde.